Jak to u nás funguje v období respiračních onemocnění?

Vážení pacienti,
s pomalu nastupujícím podzimem se blíží sezóna častých respiračních onemocnění. V následujícím textu se dozvíte vše podstatné o tom, jak to v naší ordinaci v tomto období funguje a jak správně postupovat.

V případě jakýchkoliv zdravotních obtíží, se kterými si nebudete vědět rady, budete potřebovat vystavení pracovní neschopnosti apod., nás prosím VŽDY nejprve kontaktujte na tel. +420 228 222 315  nebo pomocí emailu barrandov@ggmedical.cz – s recepční domluvíte další postup a pokud bude třeba, objedná Vás k lékaři.

Každý den je v rámci ordinační doby vyhrazeno časové okno pro ošetření akutních pacientů – nemusíte se tedy bát, že bychom Vás neošetřili ještě ten den. Objednávání všech pacientů včetně akutně nemocných je nutné zejména z hygienicko-epidemiologických důvodů. Chceme tak zabezpečit co nejhladší a nejbezpečnější provoz ordinace a zamezit mísení infekčních a neinfekčních pacientů v čekárně a dalších společných prostorách.

Pokud máte známky respiračního infektu – např. rýma, kašel, bolest v krku, teploty – prosíme Vás, abyste přišli v respirátoru/roušce. Dle charakteru obtíží Vás vyšetříme a domluvíme se na dalším postupu. Velkou výhodou je, že přímo v ordinaci máme možnost do pár minut vyšetřit z kapky krve CRP (zánětlivý parametr), díky Streptestu z výtěru z krku detekovat přítomnost streptokoka, v případě potřeby provádíme i antigenní testy na Covid-19. Na základě těchto pomocných vyšetření jsme schopni rychle a přesněji diagnostikovat příčinu obtíží a zvolit vhodnou léčbu.

Přejeme Vám co nejklidnější sezónu respiračních onemocnění a děkujeme za Vaši spolupráci!

info-image

Appointment System

Because we want to save your time and work as efficiently as possible, we utilize an appointment system in our office. We kindly ask for your cooperation and note that it is necessary to schedule an appointment before each visit to our office.

Booking Options

Phone: +420 228 222 315
E-mail: barrandov@ggmedical.cz
Online on our website

Treatment of Acute Patients

You don't have to worry that we won't treat you in case of acute problems - each office day will have a dedicated time slot for treating acute patients.

Office hours
Monday - 7:30 - 12:00
12:30 - 15:00
Tuesday - 8:00 - 13:30
14:00 - 18:30
Wednesday - 7:30 - 12:00
12:30 - 15:00
Thursday - 8:00 - 13:30
14:00 - 18:30
Friday - 7:30 - 13:30
SaturdaySunday-Closed